Hnojiva growshop

Hnojiva Aptus

Hnojiva Aptus Growshop

Hnojiva Aptus využívají zcela novou technologii pěstování rostlin. V posledních 12 letech dominují Aptus hnojiva v Nizozemsku, nikoli díky marketingu, ale skrze důmyslný vývoj  pěstitelské zkušenosti a úspory nákladů.
 

Advanced Hydroponics

Hnojiva Advanced Hydroponics

Hnojiva Advanced Hydroponics existují na českém trhu dlouhou dobu. Objevila se zkraje vzniku prvních prodejen tzv. growshopů. Pro české zákazníky byla tato hnojiva jednou z několika málo variant výběru. 
 

Hnojiva Plagron

  Hnojivo Plagron
Hnojiva Plagron dodává na český trh stejnjmenná společnost, na českém, ale i slovenském trhu je již dobře etablovaná a výrobky lze nakoupit ve většině growshopů. jsou vysoce účinnými hnojivy, se kterými jednoduše nemůžete udělat chybu. Produkují hnojiva nejrůznějších druhů - ať se jedná o Bio, Terra, Coco, Universal či Hydro. 
 

Hnojiva Atami

Hnojiva Atami

Hnojiva Atami jsou produktem společnosti ATAMI, která je výrobcem hnojiv již od roku 1997. Pěstuje pěstební substráty, pěstební systémy a řadu doplňků pro Vaše rostliny. 

Hnojiva Hesi

Hnojiva Hesi

Hnojiva Hesi se řadí mezi novější značky na českém trhu. Podobně jako ATAMI nabízí různá pěstební média (zemina, kokos, hydroponie). Zabývá se výrobou převážně hnojiv a výživových doplňků pro rostliny. 
 

Hnojiva Metrop

Hnojiva Metrop

 

Hnojiva Metrop se profilují jako univerzální hnojiva, můžete je využít na rostliny v hydroponii, využít pěstování v kokosu nebo klasických zemitých substrátech.

Web českého dodavatele Hnojiva Metrop

 Hnojiva Canna

Hnojiva Canna

Hnojiva Canna sahají v historii až do 80.let 20.století, ve své nabídce má společnost Canna hnojiva pro pěstování v kokosu, zemině i hydroponii. Vychytaný je vlastní obalový systém, který umožňuje jednoduché dávkování bez nutnosti vlastní odměrky.
 

Hnojiva Guanokalong

Hnojiva Guanokalong

Hnojiva Guanokalong jsou sypká hnojiva, zcela biologická, vhodná pro růst i květ rostliny. Využívají se i jako hnojivo půdy nebo do půdních substrátrů (indorr i outdoor).

 Hnojiva BioBizz

Hnojiva BioBizz

Hnojiva BioBizz vyrábí na zakázku firma BIOBIZZ již od roku 1992. Hlavními výrobky jsou půdní směsi, přírodní výživné preparáty. Hnojiva jsou šetrná k životnímu prostředí a ideální pro biologické pěstování jak květin, ale i ovoce, zeleniny a bylinek. 
 

 Hnojiva General Hydroponics

Hnojiva General Hydroponics

Hnojiva General Hydroponics jsou produktem firmy GH a ze strany mezinárodní vědecké komunity uznávanou společností. Hodnotí na výbornou zejména jejich spolehlivost, kvalitu produktů a inovaci. V Evropě vznikla pobočka GH roku 1995 a svou reputaci si udržela i zde.
 

Hnojiva General Organics

Hnojiva General Organics

Hnojiva General Organics  představují kompletní řadu velmi kvalitních živin a doplňků. Každý produkt dokáže obohatit Vaší zahradu a šetřit planetu. Produkty GO jsou soustředěné zejména na kvalitu, udržitelnost a jednoduchost provedení. 
 

 Hnojiva Jungle In Da Box

Hnojiva Jungle In Da Box

Hnojivo Jungle In Da Box je třísložkový komplex minerálního základu a synergicky působících biologických doplňků. Souborem svých vlastností přesně vystihuje potřeby jak profesionálů tak začátečníků. 

 

Předřadníky growshop

Předřadníky Electrox

Předřadníky Electrox
Firma Electrolox se zabývá navrhováním a výrobou laserových systémů a výrobou předřadníků již po dlouhá desetiletí. V současnosti je světovým lídrem v laserovém značení, leptání a rycím průmyslu. 

 Předřadníky GIB

Předřadníky GIB
Elektromagnetické předřadníky od společnosti GIB lighting jsou vysoce kvalitní vysokotlaké výbojky bez vnitřního kabelového vedení, v převážné většině mají zabudovaný termostat kvůli samočinnému vypínání (v případě přehřátí). Jsou také velmi tiché a antivibrační. 
 

Předřadníky Lumatek

Předřadníky Lumatek
Společnost Lumatek dodává elektronické předřadník v té nejvyšší kvalitě určené k zahradnictví. Díky technologické revoluci došlo ke zvýšení účinnosti HID osvětlení u předřadníků společnosti Lumatek a tím i ke vyšší efektivity.

Předřadníky Lumii Digita

Předřadníky Lumii digita
Lumii je řada vysoce kvalitní osvětlovací techniky a předřadníků pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru. Lumii osvětlení poskytuje bezpečnost, výkon a kvalitu, je registrována jako značka HydroGarden.

Předřadníky Philips

Předřadníky Philips
Společnost Philips je světovým hráčem na poli řady kategorií moderních technologií, ale i osvětlovacích systémů. Z jejich řady předřadníků jsou vysoce hodnocené úzké varianty, které jsou typické svou nízkou hmotností a technologií Philips EII.

Předřadníky ELT

Předřadníky ELT
ELT je španělský výrobce elektromagnetických předřadníků již po dvě desetiletí. Vyrábí ty nejkvalitnější a bezúdržbové předřadníky. ELT předřadníky zaručují tichý provoz a žádné antivibrační nožičky (obsahují i tepelné pojistky).  

Výbojky growshop

Výbojky Elektrox

Výbojky Electrox

Společnost Elektrox nabízí celou řadu osvětlovací techniky pro růst rostlin mezi kterou patří i výbojky. Výbojky Electrox si zakládají na vysoké efektivitě přeměny elektrické energie na světlo. 

Výbojky GIB

Výbojky GIB

GIB Lighting je společnost, která se přímo specializuje na osvětlování rostlin. V jejich sortimentu naleznete produkty pro klasické zahrádkáře i velká zahranidnictví. Samozřejmostí jsou takové výbojky

Výbojky Osram

Výbojky Osram

Svítidla a systémy pro osvětlování, výbojky od firmy OSRAM zajišťují maximální bezpečnost a efektivitu využívání zdrojů. Firma existuje již více než 100 let a působí po celém světě. 

Výbojky Philips

Výbojky Philips

Společnost Philips je již dobře etablovanou společností zaměřující se na vývoj a prodej technologických výrobků, osvětlovacích systémů, drobných zařízení (výbojky, zářivky,...). 

Výbojky PowerPlant

Výbojky Powerplant

Výrobky Powerplant jsou hojně využívány v zařízeních pro elektrárny, rozvodny, pěstování rostlin nebo v prostředí s nebezpečím výbuchu. Portfolio zahrnuje osvětlovací systémy, zářivé osvětlení, výbojky a zářivky apod. 

Výbojky Sylvania

Výbojky Sylvania

Sylvania je celosvětově známá a největší firmy, původem z USA. Vyrábí světelné zdroje, výbojky, svítidla nejvyšší kvality. Využití jejich produktů lze nalézt jak v domácnostech a kancelářích tak v průmyslových odvětvích. 

Výbojky Venture

Výbojky Venture

Počátky firmy Venture spadají až do počátku roku 1980, ve své době patřila firma k průkopníkům světelné technologie. V současnosti patří její výrobky zejména v oblasti bezdrátového řídícího systému k nejlepším na trhu. Pro domácnosti vyrábějí standardní produkty typu žárovek, panelů, lamp, výbojek apod.

Pěstební boxy growshop

Pěstební boxy BudBox

Pěstební box BudBox

Společnost Budbox vstoupila do průmyslu zabývajícího se hydroponií v roce 2004. Velmi rychle si společnost vybudovala svojí značku díky výrobě boxů a stanů pro pěstování. 

Pěstební boxy Hortiline

Pěstební boxy Hortiline
Společnost Hortiline prodává vysoce moderní a kvalitní boxy. K jejich koupi Vás může přesvědčit právě výrobce, ten je totiž ze Švýcarska!

Pěstební boxy GrowLab

Pěstební boxy Growlab
Produkty značky GrowLab nabízí vše, co očekáváte od moderních postříbřených stanů. Určitě Vás uchvátí jejich jednoduchá instalace a vysoce kvalitní materiál. 

Pěstební boxy ProBox

Pěstební boxy Probox

Pěstební stany značky ProBox patří k cenově přijatelným výrobkům. Výrobce používá odolné zipy a vnitřní fólie s vysokou odrazivostí. Většina stanů je vyrobena z hliníkovu, který zaručuje vysokou nosnost.