***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Mono Kalium (Draslík) K 20% 1l

Značka: Canna
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Kód: 210900131
359 Kč –16 % 299 Kč 299 Kč / 1 ks
Canna Mono Kalium (Draslík) K 20% 1l
Značka: Canna
Přípravek s obsahem draslíku Canna Mono Kalium od Canna, 1.
359 Kč –16 %

CANNA DRASLÍK zlepšuje květ, produkci proteinů a karbohydrátů. Také posiluje údržbu vody a transport vody a živin v rostlině. Toto hnojivo by nemělo být mícháno s hořčíkem a hnojivy obsahujícím vápník. Jako draselné hnojivo může být použito například při nedostatku draslíku. Dále jako doplňková živina, aby stimuloval fázi květu. Toto organické minerální hnojivo obsahuje 20 % K2O a je zbaveno chloridů. Draslík je základním prvkem pro rostliny; draslík hraje, mimo jiné, roli ve stimulaci květu, zajišťuje syntézu proteinů a sacharidů, rovnováhu vody a transport vody a živin v rostlině.

Jednosložkové živiny jsou nezbytné pro růst rostliny. Tyto tekuté minerály jsou jednoduše ředitelné a tudíž mohou být přímo absorbovány rostlinou. Čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA živinami pro nejlepší výsledky. Můžete optimálně zlepšit kvalitu a množství květu použitím CANNA DRASLÍK. Tento produkt vytváří buněčnou stěnu a dále zvyšuje odolnost květiny.

CANNA Draslík může být okamžitě absorbován rostlinou, posiluje buněčné tkáně, zvyšuje odolnost a podporuje množství a kvalitu kvetoucích vrcholků. Draslík v koncentrované formě nelze míchat s hnojivy obsahující vápník a hořčík.

Aplikace: Možno použít jako draselné hnojivo, mimo jiné, v případě nedostatku draslíku. Jako doplňkový prostředek ke stimulaci květu.

Dávkování: 1 - 2 ml na 1 litr vody.

Varování: Dobré hnojivo obsahuje všechny podstatné prvky ve správných rozměrech. Předávkování draslíku může vést k deficitu vápníku a hořčíku a okyselování kořenového prostředí. Proto postupujte s opatrností při stanovení dávky, předávkování by mohlo mít škodlivé účinky pro rostliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: