Domů / Hydro & Aero systémy

General Hydroponics WaterPack ACS

Kód produktu: 160504105
Výrobce: General Hydroponics
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Obvykle do 3 - 5 dnů
10 810 Kč
(10 810 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
General Hydroponics WaterPack ACSGeneral Hydroponics WaterPack ACS je malý hydroponický systém, který je praktický a snadno se používá, a hodí se do všech interiérů. Systém sestává z 4 jednotek WaterFarm napojených na aktivní centrální nádržku. Jedná se o sestavu, kterou lze velmi rychle složit. Za pouhou chvíli je plně funkční.

Technický popis GHE WaterFarm
L = 30,5cm – W = 30,5cm – H = 37cm
Efektivní kapacita = 12 litrů

Funkce GHE WaterFarm:
Rostliny se pěstují v komoře vyplněné kuličkami jílu. Vegetační komora je zavěšená nad nádržkou, ve které se nachází voda obohacená o živiny. Vzduchové čerpadlo zajišťuje přívod živného roztoku pomocí „čerpací trubice” do odkapávacího kroužku, odkud roztok odkapává dolů přes kuličky jílu. Tak se živiny nasycují kyslíkem a jsou neustále přiváděny ke kořenům, čili stimulují rostlinu k nevídaným výsledkům. V jednom květináči lze pěstovat 1 až 6 rostlin v závislosti na velikosti rostlin.

Systém GHE WaterPack ACS se sestává z 4 jednotek WaterFarm napojených na aktivní centrální nádržku, kterou nazýváme kontrolér \"ACS\" = systém automatické cirkulace. Jedná se o sestavu, kterou lze velmi rychle složit. Za pouhou chvíli je plně funkční.

\"Kotroler ASC\" se skládá ze dvou částí: Spodní nádržka \"A\" (cirkulační a kontrolní zóna) a horní nádržka \"B\" (rezervní zóna). Ochranné víko umožňuje přímý přístup do rezervy (nádržka \"B\") a aktivní cirkulace (nádržka \"A\") umožňuje přímou regulaci EC a pH.

Pozn.: GHE WaterPack ACS je výrobek z recyklovaného plastu a je velmi odolný. Součástí jsou bariéry proti UV záření a proti světlu, aby byly chráněny kořeny.
Specifikace
Váha 25.5 kg