Domů / Hnojiva / General Hydroponics = Terra Aquatica

T. A. TriPart Bloom 500ml = GHE Flora Bloom 500ml

Kód produktu: 211200115 EAN: 3760172780229
Výrobce: GHE
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Obvykle do 3 - 5 dnů
229 Kč
(229 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
T. A. TriPart Bloom 500ml = GHE Flora Bloom 500mlGHE FloraBloom intenzivně zlepšuje tvorbu kořenů a zdraví rostliny, hlavně během kvetení a plození. Je důležitý pro pěstitele zabývající se pěstováním v živných roztocích. FloraGro i FloraBloom obsahují křemičitan (ve formě kyseliny křemičité), aby byly živiny kompletní a posílila se stavba rostliny. FloraBloom je vhodný pro všechny metody pěstování včetně hydroponie.

FloraBloom je dostupná v těchto objemech: 500ml, 1l, 5l, 10l a 60l

Flora Series se sestává z celkem 3 složek:
FloraGro: Zajišťuje bohatou stavbu a podporuje růst.
FloraBloom: V průběhu růstu zlepšuje tvorbu kořenů a zdraví rostliny. Během kvetení a plození umožňuje rostlině na maximum využít její genetický potenciál.
FloraMicro: Poskytuje vaší rostlině veškeré potřebné mikroprvky v chelátové formě. To zahrnuje také submikroprvky a organické pufry, což v roztoku pomáhá stabilizovat pH. FloraMicro doplňuje FloraGro a FloraBloom v sekundárních a hlavních živinách. Aby se přípravek co nejlépe přizpůsobil vaší vodě, existuje složení pro tvrdou i měkkou vodu.
Koncept živin s 3 složkami a Floru Series vyvinul Dr. Cal Herrmann, bývalý hlavní chemik NASA, ve spolupráci s vědci z University of Davis v Kalifornii.

Kouzlo úspěchu spočívá v součinnosti všech tří složek.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Soubory

promo video