Domů / Hnojiva / General Hydroponics = Terra Aquatica

T. A. DualPart Bloom 5L = GHE Flora Duo Bloom 5L

Kód produktu: 211200143 EAN: 3760172781745
Výrobce: GHE
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Obvykle do 3 - 5 dnů
1 479 Kč
(1 479 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
T. A. DualPart Bloom 5L = GHE Flora Duo Bloom 5LGHE FloraDuo je dvousložková minerální živina - FloraDuo Grow (růst) a FloraDuo Bloom (kvetení). FloraDuo představuje novou recepturu opírající se o nejnovější vědecké poznatky.
Byla vyvinuta a vytvorena ve spolupráci s Dr. Calem Herrmannem a Williamem Texierem.

FloraDuo je „klasická“ minerální živina, ovšem její složení se liší (a to velmi podstatně). Do našich lahví přidáváme složky, kterým bychom mohli ríkat \"bio-aktivátory\", což nejsou doslova rostlinné živiny, ale látky, které zlepšují jejich zdraví a pomáhají jim lépe absorbovat živiny a také lépe odolávat patogenum a agresím hmyzu.

FloraDuo je všeobsahující živina přímo vytvořená pro rychle rostoucí rostliny s významným rozdílem mezi potřebami pro růst a kvetení. Je dodávána ve 2 složkách: FloraDuo Grow (rust) a FloraDuo Bloom (kvetení). Abychom získali ty nejlepší výsledky a prizpusobili živinu pro všechny oblasti, nabízíme „Grow“ ve 2 verzích: jednu pro tvrdou vodu a jednu pro měkkou vodu. FloraDuo Grow “soft water – mekká voda” je určena pro demineralizovanou vodu a vodu s reverzní osmózou.

FloraDuo je vysoce koncentrovaná : 4 ml/l stačí pro vyrovnaný a silný růst. Také cena je velmi pritažlivá. FloraDuo je úsporná a z pohledu ceny efektivní.

FloraDuo se také dobre aplikuje: pro optimální růst stačí smíchat 3 díly FloraDuo Grow s 1 dílem FloroDuo Bloom. Když pak tento poměr otočíme (3 díly Bloom s 1 dílem Grow), vyhovíme všem požadavkům na kvetení. FloraDuo je zárukou dokonalé rovnováhy mezi rustem a kvetením. Pro bohatou a zdravou úrodu nic víc nepotrebujete..

FloraDuo Bloom je dostupný v těchto objemech: 500ml, 1l 5l, 10l a 60l.
Specifikace
Váha 5.1 kg
Soubory

promo video