***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Growmax vodní filtr ECO Grow - 240 l/h

Značka: Growmax
Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 170600105
2 699 Kč 2 699 Kč / 1 ks
Growmax vodní filtr ECO Grow - 240 l/h
Značka: Growmax

ECO Grow, vodní filtr Growmax Water - 240L/h je dvoustupňový vodní a je určen pro okamžité odstranění chlóru a mechanických nečistot z vody. Takto odfiltrovanou vodu ocení především uvědomělí pěstitelé dbající na celkovou kvalitu pěstebního procesu. Svým výkonem je vhodný pro menší zahrady, terasy a vnitřní zavlažovací systémy.

Sofistikovaný systém ECO Grow 240 zvládne eliminovat až 99% jedovatého chlóru a současně dokáže vyčistit až 90%mechanických nečistot větších jak 5 mikronů. Odstraňuje chlór, sedimenty, špínu, prach, zoxidované herbicidy a pesticidy, chemické kontaminanty, benzenové sloučeniny, toluen, olej, čistící prostředky, THM, PCB. Voda bez chlóru a nežádoucích sedimentů posiluje růst a je nezbytná pro správný vývoj zdravých a silných rostlin, udržuje vhodné prostředí pro příznivé mikroorganismy, bakterie a plísně v kořenovém systému i pěstebním substrátu, kterým právě chlór škodí je také nutná pro skutečně čisté a kvalitní bio pěstování ovoce a zeleniny.

Systém ECO Grow 240 se skládá z hlavní jednotky, vstupní trubky s konektorem k zahradní hadici, filtru na sedimenty, výstupní hadičky, kohoutu a uhlíkového filtru ze zelených kokosů. Bonusem je montážní konzole k uchycení na zeď. Tento filtrační systém ECO Grow 240 není určen ke snížení ppm ve vodě. Nepoužívejte nikdy horkou vodu. Neinstalujte systém, kdekoli je vodní tlak vyšší než 90psi (6k/cm2).

Technická specifikace:
Výkon: Průtok 240 litrů za hodinu (240l/hod)
Životnost: cca 11.000 litrů / 4-6 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: