***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

T.A.DualPart Grow TV 10L =GHE FloraDuo Grow TV 10L

Značka: GHE

Růstové hnojivo pro tvrdou vodu. DualPart Grow/FloraDuo Grow 10l od T.A./GHE.

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Kód: 211200139
2 789 Kč 2 304,96 Kč bez DPH 2 789 Kč / 1 ks
T.A.DualPart Grow TV 10L =GHE FloraDuo Grow TV 10L
Značka: GHE

GHE FloraDuo Grow HW je dvousložková minerální živina - FloraDuo Grow (růst) a FloraDuo Bloom (kvetení). FloraDuo představuje novou recepturu opírající se o nejnovější vědecké poznatky. Byla vyvinuta a vytvořena ve spolupráci s Dr. Calem Herrmannem a Williamem Texierem. GHE FloraDuo Gro HW je „klasická“ minerální živina, ovšem její složení se liší (a to velmi podstatně). Do našich lahví přidáváme složky, kterým bychom mohli říkat "bio-aktivátory", což nejsou doslova rostlinné živiny, ale látky, které zlepšují jejich zdraví a pomáhají jim lépe absorbovat živiny a také lépe odolávat patogenům a agresím hmyzu. FloraDuo je všeobsahující živina přímo vytvořená pro rychle rostoucí rostliny s významným rozdílem mezi potřebami pro růst a kvetení.

Je dodávána ve 2 složkách: FloraDuo Grow (růst) a FloraDuo Bloom (kvetení). Abychom získali ty nejlepší výsledky a přizpůsobili živinu pro všechny oblasti, nabízíme „Grow“ ve 2 verzích: jednu pro tvrdou vodu a jednu pro měkkou vodu.

FloraDuo Grow “hard water – tvrdá voda”

FloraDuo je vysoce koncentrovaná: 4 ml/l stačí pro vyrovnaný a silný růst. Také cena je velmi přitažlivá. FloraDuo je úsporná a z pohledu ceny efektivní.
FloraDuo se také dobře aplikuje: pro optimální růst stačí smíchat 3 díly FloraDuo Grow s 1 dílem FloroDuo Bloom. Když pak tento poměr otočíme (3 díly Bloom s 1 dílem Grow), vyhovíme všem požadavkům na kvetení.

FloraDuo je zárukou dokonalé rovnováhy mezi růstem a kvetením. Pro bohatou a zdravou úrodu nic víc nepotřebujete.

FloraDuo Gro je dostupný v těchto objemech: 500ml, 1l 5l, 10l a 60l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: