***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

BIOCANNA starter kit

Značka: Canna
Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 210901111
1 019 Kč 1 019 Kč / 1 ks
BIOCANNA starter kit
Značka: Canna
BIOCANNA starter kit
Akce

BIOCANNA starter kit je odpovědí pro nové pěstitele, ale i zkušené growery, kteří chtějí bio hnojiva otestovat. Ve výhodném balení najdete vše potřebné pro úspěšné organické pěstování v substrátu – základní živiny i účinné organické doplňky a stimulátory. Startovací sada poslouží pro pro 1 m2 pěstební plochy a jeden pěstební cyklus.

Ekologické pěstování je logickým trendem a výrazem respektu k přírodě. Pouze organická hnojiva a zemina vám zaručí čistě přírodní úrodu s dokonalou vůní a chutí. Organická hnojiva BIOCANNA jsou nejen čistě přírodní, ale dokonce 100% rostlinná a neobsahují žádné živočišné produkty.

Co obsahuje BIOCANNA starter kit:

  • 1x Bio Vega 250ml - Bio Vega je vysoce kvalitní organické hnojivo pro růstovou fázi rostliny. Bio Vega je základ, který je potřebný k dosažení špičkových výsledků.
  • 1x Bio Flores 1l - Bio Flores je vysoce kvalitní výživa pro květovou fázi rostliny. Je vyroben z rostlinného materiálu a nabízí mnoho potřebných minerálů pro mimořádnou květovou sílu.
  • BioRHIZOTONIC 250ml - BioRHIZOTONIC je přírodní kořenový stimulátor. Pomáhá vytvářet silný a zdravý kořenový systém, který napomáhá lepší absorpci živin a rychlejšímu růstu.
  • 1x BioBOOST 125ml - BioBOOST je organický stimulátor metabolismus rostlin. Výsledkem je rychlejší kvetení, mohutnější plody a vyšší úroda, což prokázaly i srovnávací testy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: