Domů / Reklamace a vrácení peněz

Reklamace a vrácení peněz

Vrácení zboží:

Kupující má ze zákona právo na vrácení zboží během 14 dní od převzetí zboží. Detailní popis všech náležitostí naleznete v našich obchodních podmínkách. Zboží musí být v originálním balení a v takovém stavu, aby bylo schopno dalšího prodeje. Pokud si nejste jistí, zda můžete zboží vrátit, kontaktujte nás a my Vám poradíme. Po obdržení a zkontrolování stavu zboží vyplatíme částku, kterou jste zaplatili za zboží, na Váš bankovní účet, případně ji můžete použít jako kredit na další nákup, záleží na domluvě.

Postup vrácení zboží:

1. Kontaktujte nás na eshop@hobbygrow.cz nebo +420 775 498 731
2. Zašlete zboží na adresu provozovny:

HobbyGrow s.r.o.
Vrbenská 2083
37006  České Budějovice
Česká Republika
 

3. Do zásilky přiložte fakturu a zašlete nám na email číslo účtu kam máme poslat peníze za vrácené zboží. Prosíme neposílejte zboží na dobírku! Zboží nebude převzato! Vyždy na zásilku uvést telefonnín číslo +420 775 498 731

 

Reklamace:

Na většinu našeho zboží se vztahuje 24 měsíců záruční doby. Náležitosti jsou opět upraveny našimi obchodními podmínkami a zakládáme si na ukázkovém řešení reklamací - veškeré oprávněné reklamace vyřizujeme v co nejkratší době a bez problémů většinu reklamací jsme zatím vyřešili v době výrazně kratší než zákonných 30 dní).

Postup reklamace:

1. Kontaktujte nás na eshop@hobbygrow.cz nebo +420 775 498 731
2. Zašlete zboží na adresu provozovny:

HobbyGrow s.r.o.
Vrbenská 2083
37006  České Budějovice
Česká Republika
 
3. Vždy na zásilku uvést "REKLAMACE ESHOP". Do zásilky přiložtě fakturu a Vaše kontaktní údaje (telefon a email.)
 
 

Poškození zásilky při dopravě:

Velmi výjimečně se může stát, že dopravce zásilku poškodí, případně zásilka dorazí nekompletní. Případný problém s dopravcem vyřešíme a v oprávněném případě škodu nahradíme. Vždy je ale nutné, abyste nás informovali o poškození zásilky do 48 hodin od převzetí! Prosím napište nám v takovém případě na eshop@hobbygrow.cz a přiložte fotografie poškozeného zboží, fotografie obalového materiálu, foto zboží tak jak bylo zabaleno a nálepek křehce a neklopit.

* Převzaté zboží je nutno ihned zkontrolovat.

V případě poškození zboží při přepravě, poskytuje přepravní společnost pouze 2 pracovní dny na nahlášení škodní události. V případě že tento limit promeškáte, veškerá, byť nezaviněná poškození nelze reklamovat.

Prosíme o okamžitou a důkladnou kontrolu převzatého zboží, pokud se tak stane, prosím kontaktujte nás, budeme Vás informovat o postupu reklamace (fotky poškození, fotky balení zásilky a obalových materiálů).