Domů / Reklamace a vrácení peněz

Reklamace a vrácení peněz

Vrácení zboží:

Kupující má ze zákona právo na vrácení zboží během 14 dní od převzetí zboží. Detailní popis všech náležitostí naleznete v našich obchodních podmínkách. Zboží musí být v originálním balení a v takovém stavu, aby bylo schopno dalšího prodeje. Pokud si nejste jistí, zda můžete zboží vrátit, kontaktujte nás a my Vám poradíme. Po obdržení a zkontrolování stavu zboží vyplatíme částku, kterou jste zaplatili, na Váš bankovní účet, případně ji můžete použít jako kredit na další nákup, záleží na domluvě.

Postup vrácení zboží:
1. Kontaktujte nás na eshop@hobbygrow.cz nebo +420 775 498 731
2. Zašlete zboží na adresu:

HobbyGrow s.r.o.
Vrbenská 2083
37006  České Budějovice
Česká republika
 
Prosíme neposílejte zboží na dobírku! Zboží nebude převzato!
 

Reklamace:

Na většinu našeho zboží se vztahuje 24 měsíců záruční doby. Náležitosti jsou opět upraveny našimi obchodními podmínkami a zakládáme si na ukázkovém řešení reklamací - veškeré oprávněné reklamace vyřizujeme v co nejkratší době a bez problémů většinu reklamací jsme zatím vyřešili v době výrazně kratší než zákonných 30 dní).

Postup reklamace:
1. Kontaktujte nás na eshop@hobbygrow.cz nebo +420 775 498 731
2. Zašlete zboží na adresu:

HobbyGrow s.r.o.
Vrbenská 2083
37006  České Budějovice
Česká republika
 
Vždy na zásilku uvést "REKLAMACE ESHOP".
 
Poškození zásilky při dopravě: 

Velmi výjimečně se může stát, že dopravce zásilku poškodí, případně zásilka dorazí nekompletní. Případný problém s dopravcem vyřešíme a v oprávněném případě škodu nahradíme. Vždy je ale nutné, abyste nás informovali o poškození zásilky do 24 hodin od převzetí. Prosím napište nám v takovém případě na eshop@hobbygrow.cz a přiložte fotografie poškozeného zboží, fotografie obalového materiálu, foto zboží tak jak bylo zabaleno a nálepek křehce a neklopit.