***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Coco A+B sada 1l

Značka: Canna
Dostupnost Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: 210900127
319 Kč 319 Kč / 1 ks
Canna Coco A+B sada 1l
Značka: Canna

CANNA Coco A&B je složený z vysoce hodnotných minerálů a navíc k tomu CANNA Coco obsahuje přírodní chaláty, humusové a fulvic kyseliny, které dávají rostlině optimální živnou absorpci. Díky vyrovnávacím kvalitám produktu CANNA Coco A&B se používá jak pro fázi růstu, tak pro fázi květu.

Coco je kompletní profesionální živný preparát pro rostliny obsahující všechny nezbytné prvky pro optimální růst a květ. Coco se používá pro fázi růstu a květu, pokud je používán v kombinaci s kvalitním kokosovým substrátem jako je CANNA Coco. Coco se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodný pro růst v květináčích nebo s run-to-waste systémy.

Návod k použití: 4 ml na 1 litr do živného roztoku (1:250) - platí pro složku A a B. (400ml A a 400ml B na 100l vody). Nesmíchávejte koncentráty A a B přímo, mohou nastat nerozpustitelné kombinace - postupně. Necháme směs stát několik hodin. EC vody se pohybuje mezi 1,2 - 2,3 mS (= EC roztoku + EC vody). Doporučené pH: 5,5 - 6,2

Užívání: Skladujte v chladu-vzdorném místě (UV záření rozbíjí železité cheláty v živné látce). Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost.

Dostupné balení: 1l, 5l a 10l.

Canna coco

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.2 kg

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: