***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Mono Calcium (Vápník) Ca 12% 1l

Značka: Canna
Dostupnost Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Kód: 210900120
299 Kč 299 Kč / 1 ks
Canna Mono Calcium (Vápník) Ca 12% 1l
Značka: Canna

CANNA VÁPNÍK může být používán jako vápníkové hnojivo k doplnění nedostatku vápníku nebo jako doplňková výživa pro stimulaci růstu. Toto minerální hnojivo obsahuje 12 % Ca a neobsahuje chlorid. Vápník je základním prvkem pro rostliny ; vápník je, mimo jiné, odpovědný za strukturální a fyziologickou stabilitu rostlinných tkání. Stabilizuje buněčné stěny, má vliv na růstové hormony a reguluje transport vody a živin v rostlině.

Jednosložkové živiny jsou nezbytné pro růst rostliny. Tyto tekuté minerály jsou jednoduše ředitelné a tudíž mohou být přímo absorbovány rostlinou. Čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA živinami pro nejlepší výsledky. Tkáně rostlin jsou optimálně zpevněny vápníkem. Vápník zpevňuje buněčnou zeď, ovlivňuje růstové hormony a reguluje transport vody a živin v rostlině. Navíc tekutý vápník může být přímo absorbován rostlinou, takže buněčné tkáně jsou okamžitě posíleny.

CANNA VÁPNÍK může být okamžitě absorbován rostlinou a přímo posiluje buněčné tkáně.
Tekutý vápník může být smíchán s jinými hnojivy, s výjimkou těch, které v koncentrované formě obsahují fosfát, citrát a síran.

Aplikace: Možno použít jako hnojivo vápníku, mimo jiné, v případě nedostatku vápníku. Jako doplňkový prostředek ke stimulaci růstu.

Dávkování: 1 - 2 ml na 1 litr vody.

Varování: Dobré hnojivo obsahuje všechny podstatné prvky ve správných rozměrech. Předávkování vápníku může vést k nedostatku hořčíku. Proto postupujte s opatrností při stanovení dávky; předávkování by mohlo být škodlivé pro rostliny!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: