***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Mono Iron (Fe) 1l

Značka: Canna
Dostupnost Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: 210900144
229 Kč 229 Kč / 1 ks
Canna Mono Iron (Fe) 1l
Značka: Canna

CANNA Železo je perfektní produkt k doplnění nedostatku železa a k stimulování růstu a květu. Železo je nezbytným prvkem pro rostliny; železo hraje, mimo jiné, roli v chlorofylu a vedoucí úlohu ve fotosyntéze . Kromě toho má důležitý vliv na fyziologické procesy a energetické bilance. Tekuté železo může být okamžitě absorbováno rostlinou, může být smícháno se všemi hnojivy a je stabilní při každé hodnotě pH.

Jednosložkové živiny jsou nezbytné pro růst rostliny. Tyto tekuté minerály jsou jednoduše ředitelné a tudíž mohou být přímo absorbovány rostlinou. Čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA živinami pro nejlepší výsledky.

Železo plní počet důležitých funkcí v rostlinném metabolismu a to ho dělá nezbytným prvkem. Hraje hlavní roli při fotosyntéze a má velký význam při produkci chlorofylu. Dále má velký vliv na fyziologické procesy a na energii systému. Železo může být přímo absorbováno, může být smícháno se všemi hnojivy a je stabilní při jakékoli výši pH.

Aplikace: Možno použít jako hnojivo železa, mimo jiné, v případě nedostatku železa. Jako doplňkový prostředek ke stimulaci růstu a květu.

Dávkování:
Udržovací dávka 1:1500 = > (10 ml/l) 0,75 ml/l
Mírný nedostatek 1:1000 = > (15 ml/l) 1 ml/l
Velký nedostatek 1:500 = > (30 ml/l) 2 ml/l

Varování: Dobré hnojivo obsahuje všechny podstatné prvky ve správných rozměrech. Předávkování železa nepoškodí rostlinu, ale brání vstřebávání fosfátů. Proto postupujte s opatrností při stanovení dávky. Fe obsahuje 0,06 % železa (0,03 % Fe - DTPA a 0,03% Fe - EDDHA).

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: