***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Mono Magnesium (Hořčík) MgO 7% 1l

Značka: Canna
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 210900137
219 Kč 180,99 Kč bez DPH 219 Kč / 1 ks
Canna Mono Magnesium (Hořčík) MgO 7% 1l
Značka: Canna

CANNA Hořčík může být okamžitě absorbován rostlinou a produkovat rychlý, viditelný efekt. Hořčík v koncentrované formě nelze míchat s hnojivy obsahujícími vápník. Hořčík je centrální prvek v chlorofylu a je tak nezbytný při fotosyntéze. Dále hořčík ovlivňuje pigment a fyziologické procesy. To z něj dělá nezbytný prvek při růstu rostliny.

Hořčík může být přímo absorbován rostlinou a efekt tedy můžeme vidět velmi brzo. Může se používat jako hnojivo při nedostatku hořčíku a jako doplňková výživa pro stimulaci růstu a květu. Toto minerální hnojivo obsahuje 7 % MgO a 14% SO3. Hořčík je důležitým prvkem pro rostliny; hořčík je centrální atom v chlorofylu , a je proto velmi důležitý pro proces fotosyntézy . Kromě toho , hořčík má vliv na jiné pigmenty a na fyziologické procesy.

Jednosložkové živiny jsou nezbytné pro růst rostliny. Tyto tekuté minerály jsou jednoduše ředitelné a tudíž mohou být přímo absorbovány rostlinou. Čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA živinami pro nejlepší výsledky.

Aplikace: Možno použít jako hnojivo hořčíku, mimo jiné, v případě nedostatku hořčíku. Jako doplňkový lék ke stimulaci růstu a květu.

Podávání: S živným roztokem nebo prostřednictvím postřiku na listy (1 ml/l).

Varování: Dobré hnojivo obsahuje všechny podstatné prvky ve správných rozměrech. Předávkování hořčíku může vést k nedostatku vápníku. Proto postupujte s opatrností při stanovení dávky; předávkování by mohlo být škodlivé pro rostliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: