***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Mono Nitrogen (Dusík) N 17% - 1l

Značka: Canna
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 210900132
289 Kč 238,84 Kč bez DPH 289 Kč / 1 ks
Canna Mono Nitrogen (Dusík) N 17% - 1l
Značka: Canna

DUSÍK hraje důležitou část v syntéze bílkovin a v metabolismu, který je nezbytný pro růst rostlin. Produkt můžete používat při nedostatku dusíku a jako doplňkovou výživu pro stimulaci růstu. DUSÍK je také nezbytný výživný prvek pro vylepšení produkce šťávy. Tekutina může být přímo absorbována rostlinou a zlepšuje vegetativní růst.

Toto minerální hnojivo obsahuje 17% N ( ammonium 6%, amid nitrogen 11% and nitrate 10%, also MgO 2.5% and CaO 6.5%). Jednosložkové živiny jsou nezbytné pro růst rostliny. Tyto tekuté minerály jsou jednoduše ředitelné a tudíž mohou být přímo absorbovány rostlinou. Čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA živinami pro nejlepší výsledky.

Dusík je základním prvkem pro rostliny ; dusík hraje hlavní roli při syntéze bílkovin a energetickém metabolismu, proto je velmi důležitý pro vývoj rostliny. Kromě toho má vliv na chlorofyl , DNA a sekundární metabolity . Dále zvyšuje odolnost rostliny. Kapalné dusíkaté hnojivo může být okamžitě absorbováno rostlinou a stimuluje vegetativní růst. S výjimkou hnojiv obsahujících koncentrovaný sulfát, kapalné dusíkaté hnojivo může být smícháno s většinou hnojiv.

Aplikace: Možno použít jako dusíkaté hnojivo, mimo jiné, v případě nedostatku dusíku (i během generativní fáze růstu).Jako doplňkový prostředek pro stimulaci růstu.

Podávání: Součástí živného roztoku, nebo jako postřik na listy (1 ml /l)

Dávkování: 1-2 ml na 1 litr vody.

Varování: Dobré hnojivo obsahuje všechny podstatné prvky ve správných rozměrech. Postupujte s opatrností při stanovení dávky; předávkování by mohlo být škodlivé pro rostliny

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: