***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Mono Phosphor (Fosfor) P 17% 1l

Značka: Canna
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 210900136
369 Kč 304,96 Kč bez DPH 369 Kč / 1 ks
Canna Mono Phosphor (Fosfor) P 17% 1l
Značka: Canna

CANNA FOSFOR je unikátní produkt pro stimulaci květu nebo se používá při nedostatku fosforu v rostlině. Je to nezbytný prvek, který hraje hlavní roli v energetickém systému rostliny. Toto minerální hnojivo obsahuje 17% P2O5.

Fosfor je důležitým prvkem pro rostliny; fosfor je základním prvkem fosfolipidů a fosfoproteinů. Také hraje hlavní roli v energetické rovnováze. Kromě toho má vliv na květ a na sekundární metabolity. Rostlina může tekuté fosforové hnojivo okamžitě absorbovat. S výjimkou hnojiv obsahujících koncentrovaný vápník, tekutý prvek lze kombinovat s většinou hnojiv.

Jednosložkové živiny jsou nezbytné pro růst rostliny. Tyto tekuté minerály jsou jednoduše ředitelné a tudíž mohou být přímo absorbovány rostlinou. Čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA živinami pro nejlepší výsledky. Fosfor ovlivňuje květ a sekundární metabolity a díky své tekuté formě navíc může být přímo absorbován rostlinou.

Aplikace: Lze použít jako fosforové hnojivo, mimo jiné, v případě nedostatku fosforu. Jako doplňkový prostředek ke stimulaci květu.

Dávkování: 1-2 ml na 1 litr vody

Varování: Dobré hnojivo obsahuje všechny podstatné prvky ve správných rozměrech. Předávkování fosforu může vést k nedostatku draslíku, vápníku a stopových prvků. Proto postupujte s opatrností při stanovení dávky; předávkování by mohlo být škodlivé pro rostliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: