***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Terra starter kit

Značka: Canna
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 210900178
1 099 Kč 1 099 Kč / 1 ks
Canna Terra starter kit
Značka: Canna

CANNA Terra starter kit představuje ideální řešení pokud začínáte s indoor pěstováním v substrátu a nevíte, co všechno budou vaše rostliny potřebovat. V jednom balení najdete vše potřebné pro úspěšný pěstební cyklus v substrátu = základní živiny i účinné doplňky a stimulátory. Startovací sada je určená pro 1 m2 pěstební plochy.

CANNA Terra starter kit obsahuje:

1x CANNA Terra Vega 250ml - CANNA Terra Vega je kompletní výživa pro rychle rostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinutá pro pěstování v květináčích a půdě. CANNA Terra Vega zajišťuje silnou rostlinu a velké vitální výhonky.
1x CANNA Terra Flores 1l - CANNA Terra Flores je kompletní výživa pro rychle rostoucí rostliny v průběhu květu, speciálně vyvinutá pro indoor pěstování v květináčích a půdě. CANNA Terra Flores stimuluje květy i plody a zlepšuje charakteristickou chuť a vůni rostliny.
1x CANNA RHIZOTONIC 250ml - CANNA RHIZOTONIC poskytuje rostlině správnou rovnováhu stopových prvků a vitamínů, aby zlepšila vývoj kořenového systému. Zdravé kořeny pomáhají rostlinám zachytit všechny potřebné živiny, aby se zvýšila celková pevnost rostlin a zlepšila se vnitřní a vnější kvalita plodin.
1x CANNABOOST 125ml - CANNABOOST Accelerator stimuluje a urychluje metabolismus rostlin. Výsledkem je rychlejší kvetení, mohutnější plody a vyšší úroda, což prokázaly i srovnávací testy.
1x CANNA PK 13/14 50ml - CANNA PK 13/14 je kvalitní směs sloučenin draslíku a fosforu. CANNA PK 13/14 se snadno rozpouští ve (vodovodní) vodě a je proto okamžitě k dispozici rostlině. Živiny draslík a fosfor jsou nezbytné pro bohatě kvetoucí a plodící rostliny.
1x CANNA CANNAZYM 125ml - CANNAZYM je enzymový přípravek, který se skládá ze směsi různých enzymů a rostlinných extraktů. Ty podporují rozpad mrtvých kořenů a vývoj mikroorganismů. Cannazym udržuje zdravé prostředí v substrátu a umožňuje i jeho opětovné použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.6 kg

video

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: