***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Canna Terra Vega 5l

Značka: Canna
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Kód: 210900160
899 Kč 899 Kč / 1 ks
Canna Terra Vega 5l
Značka: Canna

CANNA Terra Vega je kompletní profesionální živný preparát pro rychle rostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinut pro pěstování v květináčích a zemině. Terra Vega zajišťuje silné rostliny s dlouhými životně důležitými výhonky. Terra Vega se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodná pro pěstování s automatickým zavlažovacím systémem run-to-waste. Pro vnitřní i venkovní pěstování.

Terra Vega byla vyvinuta, aby vyhověla požadavkům rostliny během fáze růstu. Celková absorpce vody a dávkování od začátku pěstování je také zaručena, protože Terra Vega je bohatá na dusíkaté sloučeniny, které mohou být přímo absorbovány, vysoce hodnotné EDDHA železné cheláty a stopové prvky. Terra Vega je vhodná pro použití s rozdílnými typy zemin jako jsou přehnojené zeminy nebo zeminy, které nemají dostatek živin nebo které byly už použity.

Terra Vega návod k použití: 5 ml na 1 litr živného roztoku (1:200) - 500ml na 100 litrů vody. EC Terra Vega rozpuštěná ve (vodovodní) vodě se různí mezi 0.9 - 1.6 mS (=EC roztoku + EC vody). Doporučené pH: 5.8 - 6.2

Užívání: Skladujte v chladu-vzdorném místě (UV záření rozbíjí železité cheláty v živné látce). Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost.

Dostupné balení:1l, 5l a 10l.

Canna TERRA1

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.1 kg

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: