***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Cannacure 750ml-Spray - postřik proti škůdcům

Značka: Canna
Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 210900163
239 Kč 239 Kč / 1 ks
Cannacure 750ml-Spray - postřik proti škůdcům
Značka: Canna
Růstový stimulátor a prevence proti hmyzu Cannacure od Canna, 750ml.
Tip

CANNACURE je stimulátor růstu se speciální vlastností – s kontrolou škůdců rostlin ekologickým způsobem. Používáním přípravku CANNACURE se může rostlina soustředit na produkci větších květů a vyšších výnosů během celého pěstování až do sklizně.

Pomocí postřiku přípravkem CANNACURE nanesete druhou přirozenou vrstvu na Vaše rostliny. Tato vrstva se postará o to, aby rostliny obdržely výživné látky a mohly zároveň ještě stále dýchat. Kromě toho je to lepkavá vrstva, na niž se škůdci rostlin přilepí. Škůdci se potom nedostanou na listy a uhynou, protože již nemohou existovat. Proto je důležité, aby byly listy postříkány jak na vrchní, tak na spodní straně.

Návod k používání přípravku CANNACURE: Používání přípravku CANNACURE jednou týdně preventivně zajišťuje, aby škůdci neměli kontakt s listy a uhynuli, protože se na listy přilepí. Jestliže zjistíte silné napadení rostlin například molicemi, sviluškami, vlnatkami nebo mšicemi, použijte k odstranění škůdců CANNACURE. Opakovaný postřik jedenkrát za 3 dny postačí pro řešení ochrany proti škůdcům a zajištění, že zmizí. Tímto způsobem nebude mít žádnou šanci ani obilná sněť.

CANNACURE se může používat od začátku růstu až do sklizně a může se tedy používat jak na jedlé, tak na okrasné porosty. Předejdete tím tomu, aby se škůdci těsně před sklizní ještě vyvíjeli.

CANNACURE uzdravuje vaše rostliny a udržuje je zdravé, čisté a lesklé, což přispívá k optimální fotosyntéze. Tímto způsobem se mohou vaše rostliny soustředit na své vrcholky a květy. V kombinaci s přípravkem CANNABOOST se tvoří vrcholky a květy rychleji a kvalitativně lepší. Dostupnost výživných látek pro vaše rostliny je velmi důležitá, abyste dosáhli lepších výsledků.

CANNA zaručuje dostupnost těchto výživných látek, jestliže budete používat CANNACURE v kombinaci s přípravkem CANNABOOST, PK 13/14 a s obvyklou výživou CANNA.

Dávkování: 330 ml na 1 litr vody. Postříkejte rostlinu minimálně jednou týdně až do doby sklizně. Používejte jemný rozprašovač za účelem zvýšení účinnosti. Nepřipravujte výživy více, než spotřebujete během 10 dnů. Nepoužívejte zároveň s produkty obsahujícími peroxid vodíku. Nemíchejte s jinými produkty než s vodou.

CANNACURE lze používat s jinými výživnými prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: