***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

GO BioThrive Grow 1L

Značka: GHE

Růstové hnojivo BioThrive Grow/Pro Organic Grow 1l od T.A./GHE.

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Kód: 211200176
499 Kč 499 Kč / 1 ks
GO BioThrive Grow 1L
Značka: GHE

Používáním BioThrive Grow maximalizujete vegetativní růst rostlin. Tento produkt dodává rostlinám živiny, které stimulují zdravý vývoj kořenů a listů. Dodáváním správných živin vytváříme pevný základ pro pozdější fázi kvetení, plození a tvorbu semen. BioThrive Grow používejte u všech druhů rostlin.

BioThrive® organická rostlinná výživa Řada BioThrive obsahuje látky, které uspokojují komplexní potřeby všech rostlin v každé fázi růstu. Vychází z ekologických principů, které respektují životní prostředí a zároveň poskytují rostlinám vyváženou výživu. BioThrive aktivně zlepšuje kořenové prostředí, a to tak že dodává živiny mikrobům, kteří žijí v harmonii s vašimi rostlinami. Tím je zajištěna nutná výživa, která vytváří zdravý růst z pohledu vegetace, kvetení i plození.

BioThrive je ideální pro jakýkoliv druh rostlin a lze jej používat společně s dalšími produkty řady General Organics. Používejte se všemi druhy zahradnické půdy, s mixy do květináčů a s dalšími pěstebními médii, a samozřejmě i v hydroponii.

BioThrive Grow je dostupný v těchto objemech: 500ml, 1l 5l, 10l a 60l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: