***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Growmax vodní filtr SUPER Grow - 800 l/h

Značka: Growmax
Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Kód: 170600107
6 849 Kč 6 849 Kč / 1 ks
Growmax vodní filtr SUPER Grow - 800 l/h
Značka: Growmax

SUPER Grow, vodní filtr Growmax Water - 800L/h je dvoustupňový (kaskádní)vodní a je určen pro okamžité odstranění chlóru a mechanických nečistot z vody. Takto odfiltrovanou vodu ocení především uvědomělí pěstitelé dbající na celkovou kvalitu pěstebního procesu. Díky vyššímu výkonu je vhodný pro velké zahrady, terasy nebo školky.

Sofistikovaný systém SUPER Grow 800 zvládne eliminovat až 99% jedovatého chlóru a současně dokáže vyčistit až 90% mechanických nečistot větších jak 5 mikronů. Odstraňuje chlór, sedimenty, špínu, prach, zoxidované herbicidy a pesticidy, chemické kontaminanty, benzenové sloučeniny, toluen, olej, čistící prostředky, THM, PCB. Voda bez chlóru a nežádoucích sedimentů posiluje růst a je nezbytná pro správný vývoj zdravých a silných rostlin udržuje vhodné prostředí pro příznivé mikroorganismy, bakterie a plísně v kořenovém systému i pěstebním substrátu, kterým právě chlór škodí je také nutná pro skutečně čisté a kvalitní bio pěstování ovoce a zeleniny.

Systém SUPER Grow 800 se skládá z hlavní jednotky, dvou konektorů na hadici, filtru na sedimenty a uhlíkového filtru ze zelených kokosů. Bonusem je montážní konzole k uchycení na zeď. Tento filtrační systém SUPER Grow 800 není určen ke snížení ppm ve vodě. Nepoužívejte nikdy horkou vodu. Neinstalujte systém kdekoli je vodní tlak vyšší než 90psi (6k/cm2). 

Technická specifikace:
Průtok: 800 litrů za hodinu (800l/hod)
Životnost: cca 27.000 litrů / 6-9 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: