***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Guanokalong 50l complete mix

Značka: Guanokalong

Pěstební substrát GuanoKalong je 100 % BIO pěstební médium předhnojené na dobu cca 4 – 6 týdnů. Nejlevnější na HobbyGrow.cz

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 230200126
499 Kč –20 % 399 Kč 399 Kč / 1 ks
Guanokalong 50l complete mix
Značka: Guanokalong
Základní bio půdní substrát s obsahem netopýřího guana, Complete Mix od Guanokalong.
Akce
499 Kč –20 %

Substrát GuanoKalong je 100 % BIO pěstební médium předhnojené na dobu cca 4 – 6 týdnů. Jedná se o zemitý substrát té nejvyšší kvality. Jeho používání uspokojí i nejnáročnější pěstitele.

Pěstební substrát Guanokalong obsahuje:
baltické rašeliny, černou rašelinu, netopýří guano (netopýří trus) biohumus (žížalí trus) PG mix výtažek z mořských řas. Díky obsahu Guana má tento pěstební substrát vysoký obsah základních živin NPK, vápníku a hořčíku a naprosto celou škálu stopových prvků. Živiny se uvolňují postupně, takže by nemělo dojít k přehnojení rostliny. Zajištění zlepšení půdního prostředí okolo kořenů, zvýšení absorpční schopnosti kořenů = zvýšení a zlepšení příjmu živin rostlinou. Hodnota pH je 6,5. Tato hodnota pH je upravena za pomoci výtažku vápníku z mořských řas. Tato výživa Complete mix pro výsev a výsadbu je vhodná především pro venkovní výsev, výsev do květináčů nebo truhlíků, výsadbu sazenic a řízkovaných rostlin.

Substrát GuanoKalong Complete mix lze využít pro všechny typy a druhy rostlin. První přihnojení se doporučuje po přesazení nebo po výsevu asi po 4 až 6 týdnech. Další hnojení opakujte v 1 až 2 týdenních intervalech, to podle nároků pěstěných rostlin.

Balení obsahuje 50l

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební média
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: