***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

pH Perfect Connoisseur Bloom Part A 500ml

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 210201109
286 Kč –19 % 229 Kč 229 Kč / 1 ks
pH Perfect Connoisseur Bloom Part A 500ml
Základní dvousložkové květové hnojivo Connoissuer Bloom part A od Advanced Nutrients, 500ml.
286 Kč –19 %

Connoisseur je jediné komplexní hnojivo pro fázi květu, které Vám zaručí prokázaný \"Bloom Booster\" efekt, který výrazně zvyšuje velikost plodů, hustotu, hmotnost, aroma a účinnější úrodu. Connoisseur lze použít ve všech hydroponích i aeroponích aplikacích, v systémech s kapkovou závlahou, NFT atd., v jakékoliv půdě, a to bez ohledu na pěstební médium. Connoisseur - znamená \"Požitkář\". Základní hnojivo a výkonný \"Bloom Booster\" (posilovač květů) v jednom.

Connoisseur - ultra-premium dvousložkové hnojivo, které mění způsob, jakým Vaše rostliny produkují květy. Díky jeho unikátnímu složení, Connoisseur přebuduje fáze květu tak, že Vaše rostliny dosáhnou vrcholu květenství daleko dříve, přidají více váhy a přesto jsou připraveny pro sklizeň ve stejnou dobu jako obvykle. Toto složení obsahuje aminokyseliny, co faktory metabolismu a nejjednodušeji absorbovatelné formy živin, které Vaše rostliny potřebují pro vytváření větších plodů. Vaše květy dosáhnou vrcholu květenství rychleji, udrží se v této fázi a získají více hmotnosti, účinnosti a kvality.

Dávkování a použití: postupně zvyšujte dávku od 1 do 4 ml na 1 litr vody - během prvních 6. týdnů fáze květu.

Upozornění: jedná se o dvousložkové hnojivo. Doporučujeme současné použití obou složek: pH Perfect Connoisseur Bloom Part A a pH Perfect Connoisseur Bloom Part B.

Advanced Nutrients dávkování

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

advanced nutrients