***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Reversní osmotická jednotka MAXQUARIUM - 500 l/den

Značka: Growmax
Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Kód: 170600113
7 569 Kč 7 569 Kč / 1 ks
Reversní osmotická jednotka MAXQUARIUM - 500 l/den
Značka: Growmax

Reverzní osmotická jednotka MAXQUARIUM - 500L/den je filtrační systém, který zvládne nejen reverzní osmózu, ale také totální deionizaci vody. Z vody odstraní 99% chlóru a nečistoty do velikosti 5 mikronů. Hlavně ale zcela eliminuje 100% těžkých kovů nebo solí a poskytuje tak 000ppm čistou vodu. Tento filtrační systém byl vytvořen s ohledem na maximální průtok přes membránu. Na rozdíl od ostatních variant reverzní osmózy dokáže Maxquarium000 odfiltrovat kromě 99% chloru také 100% těžkých kovů a solí. Dále odstraňuje dusičnany, dusitany, chlór, sedimenty, špínu, prach, herbicidy, pesticidy, těkavé organické znečišťující látky (chemické kontaminanty, benzenové sloučeniny, toluen, olej, čistící prostředky, THM, PCB). Samozřejmě eliminuje také mechanické nečistoty až do velikosti 5 mikronů.

Výsledek v podobě ultra čisté vody je základem pro kvalitní vyživování rostlin v růstu i květu. Přesný popis produktu najdete v přiloženém manuálu. Ultra čistá voda po reverzní osmóze a deionizaci neobsahuje žádné těžké kovy nebo soli, je zbavena 99% chlóru garantuje nejčistší formu vody pro vaše hydro nebo akvaponické systémy je vhodná pro nejefektivnější používání hnojiv pomáhá držet růst řas na minimu a udržuje vyrovnanou hladinu pH zajišťuje snadnější údržbu kvality vody udržuje vhodné prostředí pro příznivé mikroorganismy, bakterie a plísně v kořenovém systému i pěstebním substrátu, kterým právě chlór škodí je také nutná pro skutečně čisté a kvalitní bio pěstování ovoce a zeleniny.

Hlavní jednotka reverzní osmózy Maxquarium000 se skládá z bílé přívodové hadičky s konektorem, filtru na sedimenty, uhlíkového filtru ze zelených kokosů, membrány na reverzní osmózu, tlakoměru, deionizačního filtru, výstupní hadičky a kohoutu. Nikdy nepoužívejte horkou nebo znečištěnou (víc než 550ppm) vodu. Nepoužívejte tam, kde je tlak vody vyšší než 5kg/cm2. Při nižších teplotách se snižuje průtoková rychlost. Vyměňujte všechny filtry každý půlrok nebo když je potřeba. Další informace najdete v návodu. 

Technická specifikace reverzní osmózy MAXQUARIUM:
Průtok: 500 litrů za den (500l/24hod) / 20 litrů za hodinu (20,8l/hod)
Doporučená teplota vody: cca 25° C
Doporučený tlak vody: min. 3-5kg/cm2
Doporučená kvalita vody: méně než 550 ppm
Životnost filtrů: 4-6 měsíců
Životnost membrány: 6 - 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: