***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

T.A. DualPart Coco Bloom 5L =GHE FloraCocoBloom 5L

Značka: GHE

Květové hnojivo DualPart Coco Bloom 5l / Flora Coco Bloom 5l pro kokosové substráty.

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 211200258
1 259 Kč 1 259 Kč / 1 ks
T.A. DualPart Coco Bloom 5L =GHE FloraCocoBloom 5L
Značka: GHE

GHE FloraCoco Bloom je vysoce kvalitní účinné hnojivo, která vám zajistí, že v kokosovém substrátu budete dosahovat těch nejlepších výsledků. Jde o velmi účinnou recepturu, která je jedinečná a komplexní. Přípravek obsahuje dostatek vápníku a hořčíku, aby vaše rostlina mohla skvěle prospívat, čili není zapotřebí dalších přísad obsahujících vápník, hořčík či fosfor, jak je tomu u většiny živin pro kokosové vlákno, které jsou dnes na trhu dostupné.

Jednoduché použití, FloraCoco Bloom je jedna složka z dvousložkové receptury Grow (růst) a Bloom (květ) Určeno pro zdravý růst a hojné kvetení. Obsahuje dostatek vápníku a hořčíku a nevyžaduje žádné další přísady. Zaručuje spolehlivé a stabilní výsledky. FloraCoco nabízí rostlinám kompletní a vyváženou výživu v průběhu vegetativní fáze (FloraGrow) i ve fázích kvetení a fruktifikace. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte přípravek FloraCoco s výrobkem CocoTek, což je náš speciální substrát pro kokosové vlákno.

FloraCoco Bloom má vysoce účinné složení a je určena k aplikaci ve fázi kvetení za účelem zvýšení výnosu. Tato jedinečná receptura obsahuje vysoké hodnoty fosforu a všech prvků nutných pro hojné kvetení.

GHE FloraCoco Bloom je dostupný v těchto objemech: 500ml, 1l, 5l a 10l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: