***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

T.A. FlashClean 5L = GHE FloraKleen 5L

Značka: GHE

Půdní kondicionér T.A. FlashClean / GHE FloraKleen 5l.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 211200224
629 Kč 629 Kč / 1 ks
T.A. FlashClean 5L = GHE FloraKleen 5L
Značka: GHE

GHE General Hydroponics Flora Kleen je čistící roztok určen k odstranění zbytků hnojiv, které se časem nahromadí v hydroponických systémech, růstových médiích a substrátech. Je vhodný pro všechny systémy a média. Je účinný i pro čištění od nahromaděných solí po sklizni. GHE Flora Kleen může být používán ve kterémkoliv období životního cyklu rostliny.

Účinek FloraKleen v průběhu kultivace: - rozpouští nahromaděné minerální soli - snižuje zátěž na rostliny způsobenou přebytkem nebo nevyvážeností živin - zamezuje nevstřebávání některých prvků způsobené nadměrným množstvím jiných prvků - mikrobiálně oživuje substrát.

GHE FloraKleen se také výborně hodí pro finální výplach: Použijte FloraKleen jako finální výplach několik dní před sklizní k podpoře dozrání a cukernatění. Použijte samotný nebo v kombinaci s Ripenem. Vysoká koncentrace a nízká cena FloraKleen – to je ekonomická volba k ochraně vašich rostlin – pro hydroponické i substrátové systémy.

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Pro hydroponické systémy:
Mezi výměnami hnojivových roztoků: smíchejte 1.5 až 3 ml FloraKleen na 1 litr vody. Použijte slabší roztok pro mladé nebo křehké rostliny, silnější roztok pro starší nebo silnější rostliny, které mají blíž ke sklizni. 24 hodin nechte samotný roztok cirkulovat systémem, až potom přidejte hnojiva.

Finální výplach před sklizní:
Samotný: odčerpejte starý živinový roztok. Naplňte hydroponický zásobník čerstvou vodou a smíchejte s FloraKleen v poměru 3 ml FloraKleen na 1 litr vody. Nechte tento roztok cirkulovat systémem poslední den nebo dva před sklizní.
S GHE Ripenem: smíchejte 3 ml FloraKleen na litr vody během 2 dní před sklizní pro zvýšení úrovně cukru.

Pro substrátové systémy & bezsubstrátové směsi:
Samotný: naplňte zálivkovou nádobu čerstvou vodou a smíchejte s FloraKleen v poměru 1.5 až 3 ml na 1 litr vody. Zalijte substrát tímto roztokem – roztok by měl protéct ven ze dna nádoby. Další zálivku proveďte již s hnojivy dle pravidelného režimu.
S GHE Ripenem: smíchejte 3 ml FloraKleen na litr vody během 2 dní před sklizní pro zvýšení úrovně cukru. GHE FloraKleen a Ripen nejsou antagonistické (nepotlačují se), ale pracují dohromady v dokonalé synergii.

GHE FloraKleen je dostupný v těchto objemech: 500ml, 1l 5l a 10l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: