***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

T.A. Silicate 5kg = GHE Mineral Magic 5kg

Značka: GHE

Přírodní prášek s křemičitanem T.A. Silicate / GHE Mineral Magic 5kg.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 211200216
1 649 Kč 1 362,81 Kč bez DPH 1 649 Kč / 1 ks
T.A. Silicate 5kg = GHE Mineral Magic 5kg
Značka: GHE

GHE Mineral Magic obsahuje obrovskou škálu minerálů (celkem 63), stabilizuje pH živného roztoku a zajišťuje dostatek živin. Je vhodný pro všechny metody pěstování: hydroponie i půda. Disponuje přirozeně rozpustnou formou silikonu, který proniká do buněk rostliny a buduje ochranný štít proti nemocem a útokům hmyzu.

Mineral Magic obsahuje přírodní koloidy, které u živných roztoků podporují schopnost výměny kationtů. Čili je zajišťován dostatek živin. Stabilizuje pH živného roztoku a vodivost, což snižuje zátěž u rychle rostoucích rostlin. Poskytuje ochranu proti toxicitě kovů. Křemičitan je uznáván jako zásadní prvek pro vyšší rostliny.

Mineral Magic obsahuje fosilní sedimenty z mořského dna, což jsou sedimenty biologicky metamorfované organické látky. Také obsahuje přírodně utvořený jíl s kyselinou křemičitou. Mineral Magic splňuje požadavky organického zemědělství jakožto přírodní přísada pro živné roztoky pro rostliny. Nejedná se o hnojivo, čili aby mohly rostliny dobře růst, musí být používán společně s hnojivy.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA:
MINERAL MAGIC A MIKROORGANISMY: V hydroponii nepoužívejte Mineral Magic společně s mikroorganismy (BM a Subculture). Je to kontraproduktivní- křemičitany rozpuštěné ve vodě se přemění na kyselinu křemičitou, která zpomaluje rozvoj požadovaných kultur. Oproti tomu v zemině , pokud je vmíchán ve formě prášku, Mineral magic podporuje růst mikroorganismů a pomáhá vytvářet prostředí pro extrémně silné a zdravé rostliny.

Užívání: Skladujte při pokojové teplotě. Uschovejte mimo dosah dětí. Nepolykejte.

GHE Mineral Magic je dostupný v balení: 1l a 5l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: