***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

General Hydroponics WaterPack ACS

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 160504105
10 899 Kč 10 899 Kč / 1 ks
General Hydroponics WaterPack ACS

General Hydroponics WaterPack ACS je malý hydroponický systém, který je praktický a snadno se používá, a hodí se do všech interiérů. Systém sestává z 4 jednotek WaterFarm napojených na aktivní centrální nádržku. Jedná se o sestavu, kterou lze velmi rychle složit. Za pouhou chvíli je plně funkční.

Technický popis GHE WaterFarm
L = 30,5cm – W = 30,5cm – H = 37cm
Efektivní kapacita = 12 litrů

Funkce GHE WaterFarm:
Rostliny se pěstují v komoře vyplněné kuličkami jílu. Vegetační komora je zavěšená nad nádržkou, ve které se nachází voda obohacená o živiny. Vzduchové čerpadlo zajišťuje přívod živného roztoku pomocí „čerpací trubice” do odkapávacího kroužku, odkud roztok odkapává dolů přes kuličky jílu. Tak se živiny nasycují kyslíkem a jsou neustále přiváděny ke kořenům, čili stimulují rostlinu k nevídaným výsledkům. V jednom květináči lze pěstovat 1 až 6 rostlin v závislosti na velikosti rostlin.

Systém GHE WaterPack ACS se sestává z 4 jednotek WaterFarm napojených na aktivní centrální nádržku, kterou nazýváme kontrolér "ACS" = systém automatické cirkulace. Jedná se o sestavu, kterou lze velmi rychle složit. Za pouhou chvíli je plně funkční.

"Kotroler ASC" se skládá ze dvou částí: Spodní nádržka "A" (cirkulační a kontrolní zóna) a horní nádržka "B" (rezervní zóna). Ochranné víko umožňuje přímý přístup do rezervy (nádržka "B") a aktivní cirkulace (nádržka "A") umožňuje přímou regulaci EC a pH.

Pozn.: GHE WaterPack ACS je výrobek z recyklovaného plastu a je velmi odolný. Součástí jsou bariéry proti UV záření a proti světlu, aby byly chráněny kořeny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydro & Aero systémy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: