***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

GHS Powder Feeding BIO BLOOM 500 g

Květové bio hnojivo v podobě prášku Green House Feeding Bio Bloom 500g.

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 212300139
1 159 Kč 957,85 Kč bez DPH 1 159 Kč / 1 ks
GHS Powder Feeding BIO BLOOM 500 g

BioBloom je „all-in-one“ směs pečlivě vybraných přírodních surovin, speciálně vytvořen pro produkci květů a ovoce. Základní živiny jsou zde zastoupeny pro excelentní vývoj květů a plodin. vstřebatelná přímo s postupným uvolňováním pro zásobování rostlin živinami po dobu 8 týdnů.

BioBloom je unikátní produkt, který dodává rostlinám dostatečné množství makro a mikro živin tím nejúčinnějším způsobem. Náš rozsáhlý vědecký výzkum a vývoj nám umožnil vytvořit produkt, který poskytuje rostlinám vysoké množství fosforu v přirozené formě. Fosfor poskytuje energii rostlině k udržení stabilního růstu. Příznaky nedostatku fosforu se projevují zakrnělým růstem a modravě zelenými listy. Stejně jako u dusíku se deficit projevuje nejdříve na starších listech, což naznačuje, že fosfor je také mobilní prvek a přesouvá se tam, kde je ho potřeba nejvíce. Na povrchu substrátu se může objevit mycelium. To zlepšuje mikrobiální život uvnitř substrátu a neškodí lidem, zvířatům ani rostlinám. Houby jsou hlavním činitelem rozkladu organické hmoty, jako jsou například jednoduché cukry, aminokyseliny atd. Také rozpouští minerály, které nejsou v počátku rostlinám k dispozici.

BioBloom je potřeba vmíchat do substrátu nebo aplikovat posypem na vrchní část substrátu. Lze jej použít v půdě, kokosu nebo podobných substrátech. Živiny jsou konstantně uvolňovány po dobu 8 týdnů. Pokud je růstová fáze kratší než 8 týdnů nebo je substrát předem před-hnojen, dávkování může být sníženo. Použijte poloviční dávkování pro sazenice a mladé rostliny (2-3 týdny staré). Pokud je růstová fáze delší, je vyžadováno dohnojení (posypem na vrchní část substrátu).

Dávkování BioBloom:
Pro rostliny s dobou kvetení 8 týdnů: 1. týden 3 – 5g na 1l substrátu.
Pro rostliny s dobou kvetení 10 týdnů: 1. týden 3 – 5g na 1l substrátu. Od 3. týdnu kvetení přidat 1 – 2g na 1l substrátu.
Pro rostliny s dobou kvetení 12 týdnů: 1. týden 3 – 5g na 1l substrátu. Od 5. týdnu kvetení přidat 1 – 2g na 1l substrátu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

video

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: