***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

GHS Powder Feeding Booster 125 g

Květový stimulátor v podobě prášku Green House Feeding Booster 125g.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Kód: 212300124
389 Kč 389 Kč / 1 ks
GHS Powder Feeding Booster 125 g

Tento doplněk je speciálně vyvinut tak, aby poskytoval rostlinám odpovídající množství fosforu, draslíku, hořčíku a mikroživin pro zvýšení obsahu rostlinných pryskyřic, formace a hustoty květů. Kombinace Green House Powder Feeding, Calcium a Booster vytváří profesionální řadu živin pro zdravé a produktivní rostliny. Do našeho Booster PK+ jsme přidali navíc hořčík a stopové prvky pro případ, že by byl příjem fosforu a draslíku omezen z důvodu jejich použití v nevyvážených poměrech.

Rostliny mohou dosáhnout plného potenciálu jen tehdy, pokud jsou všechny prvky dostatečně dostupné. K dosažení vysokých výnosů je nezbytná výživa rostlin. Pokud má jedna esenciální živina deficit, růst rostlin je omezen na nejnižší dostupné živiny, i v případě, že je ostatních esenciálních živin hojné množství. Kromě toho, i když není přítomna i nejméně používaná živina, rostlina přesto nebude schopna přijmout ostatní dostupné živiny, protože i prvky ve stopových množstvích jsou stejně důležité jako makro-živiny. Dostupnost nejhojněji zastoupené živiny v půdě je jen tak velká, jako dostupnost nejméně zastoupené živiny v půdě.

Náš Booster obsahuje nejen fosfor (P) a draslík (K), ale také extra hořčík (Mg) a stopové prvky pro zajištění vyváženého obsahu živin. Neexistuje tak žádný prvek, který by mohl omezit přijímání jiných. Hodnoty v následujících tabulkách jsou vypočteny s použitím vody s EC 0,0. Hodnota pH se může lišit v závislosti na kvalitě vody a teplotách. Při přidávání Calcia se mohou hodnoty pH zvyšovat v závislosti na kvalitě vody a teplotách.

Nepoužívejte CalMag s naší minerální řadou. Dusičnan vápenatý je částečně nekompatibilní s fosforečnanem draselným a síranem hořečnatým a může mít za následek vznik sádry a tím rozvod vody zneprůchodnit nebo způsobovat deficity závlahy.

GHS Powder Feeding Booster neobsahuje vápník, což znamená, že pokud používáte velmi měkkou vodu, dešťovou vodu, nebo vodu z osmotické jednotky, je třeba přidávat produkt Calcium dodatečně. Udržujte teplotu živného roztoku mezi 18-22°C. Kontrolujte hodnotu EC z výstupu (po prolití květináče nebo média) a proveďte průplach, pokud je hodnota vyšší než EC 2,5.

Pro nejlepší výsledky udržujte hodnotu pH v tomto rozmezí:
Soil(hlína): 6.0 - 6.5,
Hydro/Coco: 5.8 - 6.2,
Rockwool: 5.5 - 6.0.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: