***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

GHS Powder Feeding Grow 125 g

Růstové hnojivo v podobě prášku Green House Feeding Grow 125g.

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 212300100
239 Kč 197,52 Kč bez DPH 239 Kč / 1 ks
GHS Powder Feeding Grow 125 g

GHS Powder Feeding Grow je navrženo speciálně pro vegetativní fázi všech rostlin. Tato receptura poskytuje optimální vývoj rostlin v období růstu, čímž je dosaženo zelenějších, silnějších a odolnějších rostlin. Tento růstový vzorec je ideální pro vývoj mateřských rostlin a řízků. Lze jej také velmi efektivně používat jako postřik na list. Dusík hraje klíčovou roli v mnoha kritických funkcích rostlin, jako je fotosyntéza a produkce proteinů. Během vegetativního stádia vyžadují rostliny více dusíku, než během kvetení. Rostliny využívají dusík ve formě dusičnanového dusíku a amoniakálního dusíku. Obě tyto formy dusíku jsou přítomné a ve složení, kdy mohou být okamžitě přijaty rostlinou. Nedostatek dusíku má za následek zakrnělý růst, žloutnutí listů a ztrátu bílkovin.

Dávkování:
Vegetativní růstová fáze: SAZENICE: 2,5g/ 10l vody MLADÉ ROSTLINY/ZAKOŘENĚNÉ ŘÍZKY: 5g / 10l vody DOSPĚLÉ ROSTLINY (3+ TÝDNŮ): 5-7g / 10l vody
Květová fáze: MINERÁLNÍ HNOJIVA: 7-10g / 10l vody MINERÁLNÍ HNOJIVA + BOOSTER PK+ 3-7g / 10l vody BOOSTER PK+: 2-5g / 10l vody Tato tabulka může být použita bez sledování pH a EC hodnot, pouze následujte tyto instrukce. Doporučujeme ovšem měření těchto hodnot pro dosažení těch nejlepších výsledků. Tvrdost kohoutkové vody musí být započtena v těchto tabulkách.

Při použití tvrdé vody a půdy bohaté na živiny může být jeden produkt (Short Flowering, Hybrids, nebo Long Flowering) používán od začátku až do sklizně, což činí z naší produktové linie nákladově efektivní záležitost. Je možné použít kombinaci našich základních živin a Booster PK+. Je-li zmíněn rozsah hodnot (například 5-7g / 10l), znamená to, že je použita nejdříve první hodnota, která je každým týdnem postupně zvyšována, dokud není dosaženo konečné hodnoty.

INFO: Maximální rozpustnost: 160g / 1l vody Doporučené množství pro zásobní roztok: 30g / 1l vody
ZEMINA: hnojte při každém druhém zalévání.
HYDROPONIE/KOKOS: hnojte při každém zalévání. Při přidávání Calcia se mohou hodnoty pH zvyšovat v závislosti na kvalitě vody a teplotách.

Nepoužívejte CalMag s naší minerální řadou. Dusičnan vápenatý je částečně nekompatibilní s fosforečnanem draselným a síranem hořečnatým a může mít za následek vznik sádry a tím rozvod vody zneprůchodnit nebo způsobovat deficity závlahy.

Minerální řada hnojiv neobsahuje vápník, což znamená, že pokud používáte velmi měkkou vodu, dešťovou vodu, nebo vodu z osmotické jednotky, je třeba přidávat produkt Calcium dodatečně. Udržujte teplotu živného roztoku mezi 18-22°C. Kontrolujte hodnotu EC z výstupu (po prolití květináče nebo média) a proveďte průplach, pokud je hodnota vyšší než EC 2,5.

Pro nejlepší výsledky udržujte hodnotu pH v tomto rozmezí:
Soil(hlína): 6.0 - 6.5,
Hydro/Coco: 5.8 - 6.2,
Rockwool: 5.5 - 6.0.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: