***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

GHS Powder Feeding Hybrid 2,5 kg

Jednosložkové hnojivo v podobě prášku Green House Feeding Hybrid 2,5kg.

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 212300116
2 079 Kč 1 718,18 Kč bez DPH 2 079 Kč / 1 ks
GHS Powder Feeding Hybrid 2,5 kg

Hnojivo GHS Powder Feeding Hybrid obsahuje méně amoniakálního dusíku a větší množství hořčíku, což je vhodné pro hybridní odrůdy s dobou kvetení 8-10 týdnů a pro rostliny v hydroponických systémech. Vyšší množství hořčíku a síranu stimuluje tvorbu silic, terpenů a flavonoidů. Podobně jako u N a K hraje hořčík významnou roli v produkci chlorofylu a fotosyntéze. Pomáhá také při aktivaci enzymů a podporuje syntézu proteinů. Nedostatek hořčíku má za následek zakrnělý růst a žloutnutí mezi žilkami na listu. Příjem hořčíku může být blokován nadbytkem jiných prvků jako je vápník, draslík nebo sodík.

Dávkování:

Vegetativní růstová fáze: SAZENICE: 2,5g / 10l vody MLADÉ ROSTLINY/ZAKOŘENĚNÉ ŘÍZKY: 5g / 10l vody DOSPĚLÉ ROSTLINY (3+ TÝDNŮ): 5-7g / 10l vody

Květová fáze: MINERÁLNÍ HNOJIVA: 7-10g / 10l vody MINERÁLNÍ HNOJIVA + BOOSTER PK+ 3-7g / 10l vody BOOSTER PK+: 2-5g / 10l vody 
ZEMINA: hnojte při každém druhém zalévání.
HYDROPONIE/KOKOS: hnojte při každém zalévání. Tato tabulka může být použita bez sledování pH a EC hodnot, pouze následujte tyto instrukce. Doporučujeme ovšem měření těchto hodnot pro dosažení těch nejlepších výsledků.

Tvrdost kohoutkové vody musí být započtena v těchto tabulkách. Při použití tvrdé vody a půdy bohaté na živiny může být jeden produkt (Short Flowering, Hybrids, nebo Long Flowering) používán od začátku až do sklizně, což činí z naší produktové linie nákladově efektivní záležitost. Je možné použít kombinaci našich základních živin a Booster PK+. Je-li zmíněn rozsah hodnot (například 5-7g / 10l), znamená to, že je použita nejdříve první hodnota, která je každým týdnem postupně zvyšována, dokud není dosaženo konečné hodnoty. Hodnoty v následujících tabulkách jsou vypočteny s použitím vody s EC 0,0. Hodnota pH se může lišit v závislosti na kvalitě vody a teplotách. Při přidávání Calcia se mohou hodnoty pH zvyšovat v závislosti na kvalitě vody a teplotách.

Nepoužívejte CalMag s naší minerální řadou. Dusičnan vápenatý je částečně nekompatibilní s fosforečnanem draselným a síranem hořečnatým a může mít za následek vznik sádry a tím rozvod vody zneprůchodnit nebo způsobovat deficity závlahy.

GHS Powder Feeding Hybrid neobsahuje vápník, což znamená, že pokud používáte velmi měkkou vodu, dešťovou vodu, nebo vodu z osmotické jednotky, je třeba přidávat produkt Calcium dodatečně. Udržujte teplotu živného roztoku mezi 18-22°C. Kontrolujte hodnotu EC z výstupu (po prolití květináče nebo média) a proveďte průplach, pokud je hodnota vyšší než EC 2,5.

Pro nejlepší výsledky udržujte hodnotu pH v tomto rozmezí:
Soil(hlína): 6.0 - 6.5,
Hydro/Coco:5.8 - 6.2,
Rockwool: 5.5 - 6.0.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: