***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Guanokalong® Extract 5l

Značka: Guanokalong

Organický tekutý extrakt z netopýřího trusu Guanokalong Extract 5l.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kód: 211500146
999 Kč –5 % 949 Kč 949 Kč / 1 ks
Guanokalong® Extract 5l
Značka: Guanokalong
Přípravek pro zlepšení chuti, Extract od Guanokalong, 5l.
999 Kč –5 %

Guanokalong® Extract je organický aromatický zvýrazňovač plný přírodních ingrediencím který zlepšuje chuť, kvalitu a výtěžek konečného produktu. Jako tekutý extrakt prášku Guanokalong® je extrakt Guanokalong® ideální volbou, pokud nepoužíváte substrát z půdy nebo kokosového vlákna. Vhodné pro jakýkoli kultivační systém!

Výhody Guanokalong® Extract:
- Vylepšená chuť, kvalitu a výnos.
- Vhodné pro všechny pěstitele a všechny systémy.
- Povzbuzuje růst kořenů.
- Podporuje bohatý květ.
- Poskytuje zvýšenou ochranu před bakteriálními infekcemi.
- Snížené riziko spálení listů v důsledku postupného uvolňování živin.
- Žádný nepříjemný zápach.

Aplikace: Guanokalong® Extract lze použít jako doplněk k pravidelnému plánu růstu od ostatních výrobců hnojiv. Když používáte prášek (Powder) nebo pelety (Pellets) Guanokalong®, není nutné přidávat extrakt Guanokalong®. Jednoduše přidejte extrakt Guanokalong® do zálivky přibližně 1x týdně. Dávkování: nejméně 10 ml extraktu Guanokalong® na litr vody. (Někteří pěstitelé orchidejí dosahují hojných výsledků s poměrem 50/50.)

Specifikace: 100% přírodní netopýří trus. NPK <2% v kapalné formě. Barva se může u jednotlivých šarží lišit. Žádné přidané konzervační látky, hormony, kyseliny ani cukry. Guanokalong® Extract není díky své organické povaze úplným hnojivem. Další dusík nebo draslík lze přidat samostatně. Dusík (Kalong Grow nebo Veg Pearls) během vegetativní (růstové) fáze a Draslík (Kalong Bloom nebo Palm Tree Ash) během fáze kvetení. Guanokalong® je držitelem licence pro ekologické certifikace od organizace Control Union pro následující produkty: Guanokalong® Powder (prášek), Pellets (pelety) a extrakt. Všechny výrobky jsou hodnoceny podle přísných předpisů ekologické produkce týkajících se výrobních postupů a procesů. Certifikační standardy pro kontrolu Unie (na základě EHS 834/2007 a 889/2008).

Dostupná balení:
Guanokalong Extract 1l
Guanokalong Extract 5l

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: