***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

PLAGRON Sugar Royal 5l

Značka: PLAGRON

Biologický stimulátor Plagron Sugar Royal 5l.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 212000173
7 349 Kč –27 % 5 299 Kč 5 299 Kč / 1 ks
PLAGRON Sugar Royal 5l
Značka: PLAGRON
Biologický květový stimulátor Sugar Royal, 5l.
7 349 Kč –27 %

Sugar Royal je biologický stimulátor na bázi aminokyselin. Stimuluje tvorbu chlorofylu a zvyšuje tvorbu pryskyřice. Tím se dosáhne lepší chuti a vůně a zároveň stoupne obsah aktivních látek ve finálním produktu. Některé aminokyseliny obsažené v Sugar Royal vyvolávají v rostlinách určité reakce, kvůli kterým rostliny získávají dojem že začínají vysychat, proto se chrání před dehydratací zvýšenou tvorbou pryskyřice a také urychlují proces zrání.

Sugar Royal navozuje pocit stresu ze sucha, aniž by hrozilo že opravdu vyschne. Používáním Sugar Royal je možné zkrátit vývoj rostliny od semínek po plnou zralost až o jeden týden při optimálních podmínkách a kvalitní a zdravé odrůdě. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje Sugar Royal kombinovat s Green Sensation. Green Sensation na rozdíl od Sugar Royal obsahuje květové hormony, enzymy, fosfor a draslík pro kompaktnější a tvrdší plody.

Dávkování: Před použitím důkladně protřepejte. Přidejte maximálně 2 ml na 1 litr vody (1:500). Tuto zálivku aplikujte 1x týdně. Při růstové fázi delší než 2 týdny začněte přidávat až třetího týdne růstové fáze mimo poslední týden květové fáze.

Plagron Sugar Royal je dostupný v balení:
Plagron Sugar Royal 100ml
Plagron Sugar Royal 250ml
Plagron Sugar Royal 500ml
Plagron Sugar Royal 1l
Plagron Sugar Royal 5l
Plagron Sugar Royal 10l

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.1 kg

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: