*** Pozor MEGA SLEVY na hnojiva Plagron, Biobizz a CANNA končí 30.9. Doprava zdarma od 2500 Kč. ***

Smart CO2 - sáček, nejlevnější produkce CO2

 
Akce Tip Efekt lupa
 
Dostupnost Vyprodáno (2 ks)
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 110 Kč (–28 %)
Měrná cena 289 Kč / 1 ks
289 Kč    
Kód produktu 220000116
Značka CO2 Boost
Kategorie Vitamíny & CO2
Záruka 2 roky
 

Smart CO2 je přírodní, bezpečný a nákladově efektivní způsob výroby CO2 (oxid uhličitý) pro potřeby intenzivně pěstovaných rostlin. Poté, co pověsíte Smart CO2 správně nad rostlinu, již není vyžadována žádná údržba!

 

Proč používat Smart CO2:

- dřívější kvetení

- vyšší výnosy

- zvýšená pevnost stonku

- silnější květiny

 

Jak funguje Smart CO2:

Obsahuje mycelii (houby) a dostatečné množství organického substrátu na dobu alespoň 4 měsíců. Mycelia pracují opačně než rostlina, dýchají kyslík a vydechují oxid uhličitý a to 24 hodin denně skrze odvzdušňovací cestu na sáčku. To vytváří přirozený, soběstačný a nákladově efektivní systém bez zápachu CO2. Smart CO2 sáček neprodukuje teplo a produkuje CO2 až při jeho aktivaci (proděravěním). Stačí jednoduše zavěsit a sáček bude dělat svou práci!

 

Jak používat Smart CO2 sáček:

Po zakoupení je do sáčku nutno udělat v horní části několik děr a pověsit do pěstebního prostoru, těsně nad vrcholem rostlin. Doporučujeme jeden sáček CO2 na 1,2 x 1,2 m plochy (5-15m2). Protože CO2 je těžší než kyslík bude padat dolů na rostliny. Jakmile je zavěšen v požadované výšce, nemusíte provádět žádné úpravy nebo plnění sáčku. Nezavěšujte sáček blízko světlům či jiným tepelným zdrojům. Po zhruba 3 měsících produkce CO2 klesne a sáček je třeba vyměnit za nový.

 

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě do teploty 18°C.

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: