***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

Smart CO2 - sáček, nejlevnější produkce CO2

Značka: CO2 Boost
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 220000116
399 Kč –27 % 289 Kč 289 Kč / 1 ks
Smart CO2 - sáček, nejlevnější produkce CO2
Značka: CO2 Boost
Sáček obsahující houby k výrobě CO2, CO2 od Smart CO2.
Akce Tip
399 Kč –27 %

Smart CO2 je přírodní, bezpečný a nákladově efektivní způsob výroby CO2 (oxid uhličitý) pro potřeby intenzivně pěstovaných rostlin. Poté, co pověsíte Smart CO2 správně nad rostlinu, již není vyžadována žádná údržba!

Proč používat Smart CO2:
- dřívější kvetení
- vyšší výnosy
- zvýšená pevnost stonku
- silnější květiny

Jak funguje Smart CO2:
Obsahuje mycelii (houby) a dostatečné množství organického substrátu na dobu alespoň 4 měsíců. Mycelia pracují opačně než rostlina, dýchají kyslík a vydechují oxid uhličitý a to 24 hodin denně skrze odvzdušňovací cestu na sáčku. To vytváří přirozený, soběstačný a nákladově efektivní systém bez zápachu CO2. Smart CO2 sáček neprodukuje teplo a produkuje CO2 až při jeho aktivaci (proděravěním). Stačí jednoduše zavěsit a sáček bude dělat svou práci!

Jak používat Smart CO2 sáček:
Po zakoupení je do sáčku nutno udělat v horní části několik děr a pověsit do pěstebního prostoru, těsně nad vrcholem rostlin. Doporučujeme jeden sáček CO2 na 1,2 x 1,2 m plochy (5-15m2). Protože CO2 je těžší než kyslík bude padat dolů na rostliny. Jakmile je zavěšen v požadované výšce, nemusíte provádět žádné úpravy nebo plnění sáčku. Nezavěšujte sáček blízko světlům či jiným tepelným zdrojům. Po zhruba 3 měsících produkce CO2 klesne a sáček je třeba vyměnit za nový.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě do teploty 18°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny & CO2
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: