***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

T.A. TrikoLogic 100g = GHE Bioponic mix 100g

Značka: GHE

Sušená houba trichoderma harzianum T.A. TrikoLogic / GHE Bioponic mix 100g.

Dostupnost Skladem do 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 211200170
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH 1 199 Kč / 1 ks
T.A. TrikoLogic 100g = GHE Bioponic mix 100g
Značka: GHE

GHE Bioponic Mix je směsí prospěšných hub (Trichoderma), které umožňují dobrý rozklad organických prvků včetně prvků v produktu BioSevia. Pomáhá rostlině lépe absorbovat minerály. BM je extrémně účinný a z pohledu ceny efektivní produkt. Pro jednu úrodu je ho třeba velmi málo.

1. V půdě používejte samotnou BioSevii, a to do každé zálivky (2 ml /l). BioponicMix používejte pokud chcete zlepšit rozklad látek a dosáhnout lepších výsledků.

2. V hydroponii je nutné Sevii používat společně s aditivem BioponicMix, které je v živném roztoku zapotřebí k navození přirozeného procesu rozkladu půdy.

3. Na vlhkém substrátu jako je kokosové vlákno, rockwool nebo perlit jednoduše přidejte BM přímo na substrát.

4. U holých kořenů či drenážního substrátu jako jsou kuličky jílu či lávové kameny používejte BioFiltr, který vašim mikroorganismům zajistí správné prostředí k životu, ve kterém se budou moci rozvíjet.

Jak používat GHE Bioponic Mix: Aplikujte 10 g/100 l živného roztoku. Přidávejte každých 6 až 8 týdnů.

U bioponie s drenážním substrátem nebo holými kořeny BM přidejte mezi filtrační médium BioFitlru. U bioponie s vlhkým substrátem, jako je kokosové vlákno nebo rockwool, dejte BM přímo na filtrační médium. U půdy smíchejte BM přímo s hlínou.

Kdy používat BM?
Pro organické pěstování v půdě i u hydroponie společně s produktem BioSevia.

Důležité upozornění: významný pokles pH je poplašným signálem, který znamená, že došlo k úhynu velkého množství mikroorganismů. V takovém případe je důležité zjistit příčinu, odstranit ji, a pak přidat nové mikroorganismy BM.

BM a SubCulture jsou dva rozdílné produkty. SubCulture se používá k likvidaci patogenů v kořenové oblasti a k podpoře rozkladu organických látek v roztoku. BM se používá jen k rozkladu organických látek. Pokud již používáte SubCulture, pak BM nepotřebujete.

GHE Bioponic Mix je dostupný v těchto hmotnostech: 10g, 25g, 50g, 100g, 250g, 1kg a 5kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: