***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Náhradní náplň

Značka: Enhancer
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Kód: 220000103
599 Kč –20 % 479 Kč 479 Kč / 1 ks
TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Náhradní náplň
Značka: Enhancer
Náhradní náplň pro The Enhancer od TNB.
599 Kč –20 %

NB Naturals THE ENHANCER CO2 - náhradní náplň je snadno použitelná náhradní náplň pro TNB Naturals THE ENHANCER CO2. TNB Naturals THE ENHANCER CO2 je nyní možně pohodlně naplnit! Pěstitelé mají tak možnost opětovně využít stávající lahev ENHANCER CO2, ušetřit peníze a snížit svou ekologickou stopu. Jednoduše vyprázdněte obsah původní lahve a vypláchněte vodou. Obsah TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Reffil Pack přelijte do lahve a CO2 generátor je opět připraven k použití.

TNB Naturals THE ENHANCER CO2 je vyroben jen z přírodních, 100% organických složek, které při aktivaci uvolňují velké množství CO2. TNB Naturals CO2 je nejlepší a nejúčinnější způsob, jak získat ideální množství CO2 v pěstebním prostoru. Výrobek nepotřebuje žádné nebezpečné propanové hořáky ani regulační zařízení. Tento brilantní způsob obohacování vzduchu o CO2 je velice snadný. Pro aktivování procesu stačí přidat vlažnou vodu. Vysoké dávky CO2, které mohou až zdvojnásobit produkci vašich rostlin, uvolňuje výrobek po dobu dvou týdnů. TNB Naturals ENHANCER překonal konkurenci ve všech testech a srovnávacích studiích.

Použití: TNB Naturals ENHANCER aktivujete tím, že přidáte teplou vodu, poté znovu nasadíte víko a protřepete. Je to tak jednoduché! Plné produkce dosáhne po prvních 8 až 10 hodinách. Na konci dvoutýdenní životnosti je možné výrobek doplnit a znovu použít díky TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Refill Pack nebo ekologicky zlikvidovat.

Výhody použití ENHANCERU:
- 100% přírodní - snadná aktivace a užití
- tvorba vysoké koncentrace CO2
- produkuje CO2 minimálně po dobu dvou týdnů
- v noci uvolňuje CO2 pomaleji
- zlepšuje růst i celkový zdravotní stav rostlin

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny & CO2
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: