***MEGA slevy pokračují, doprava ZDARMA od 2500 Kč***

PLAGRON Fish Force 500ml

Značka: PLAGRON

Růstové hnojivo Plagron Fish Force 500ml.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 212000114
269 Kč –20 % 215 Kč 177,69 Kč bez DPH 215 Kč / 1 ks
PLAGRON Fish Force 500ml
Značka: PLAGRON
Organické základní růstové hnojivo Fish Force od Plagron, 500ml.
269 Kč –20 %

Základní růstové hnojivo Plagron Fish Force je 100% biologické hnojivo, které je vhodné i pro ekologické pěstování. Fish Force obsahuje základní živiny NPK (3 - dusík, 5 - fosfor a 2 - draslík) a je obohacené o výživné extrakty z mořských řas, aminokyseliny a vitamíny. Hnojivo Plagron Fish Force se aplikuje postřikem na listy, ale dá se přidat i do zálivky.

Hnojivo Plagron Fish Force stimuluje produkci chlorofylu v rostlinách, podporuje růst rostlin a přirůstání zelené hmoty. Používáním růstového hnojiva Fish Force optimálně připravíte rostlinu na fázi květu. Lze jej použít jak pro venkovní pěstitele, tak pro pěstitele indoor květeny. Napomáhá správnému růstu rostliny, vyšší kondici a kvalitnímu kořenovému základu. Hnojivo je vhodné pro pěstování ve všech typech pěstebních médií.

Upozorňujeme, že hnojivo má specifické aroma po rybině a je s ním třeba počítat, pokud pěstujete rostliny uvnitř. Hnojivo Plagron Fish Emulze nelze dlouhodobě skladovat jako připravený postřik, protože se v kontaktu vodou rychle kazí. Pro maximální výnos používejte Fish Force společně s ostatními hnojivy a doplňky od společnosti Plagron.

Hnojivo Plagron Plagron Fish Force je dostupné v balení: 
Plagron Fish Force 500ml
Plagron Fish Force 1l
Plagron Fish Force 5l

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: